Wednesday, May 8, 2013

Juve si kampion, Inter më keq nuk bën
Juventusi ka fituar me Atalantën si mysafir me rezultat 1 me 0. Pavarësishtë se e ka siguruar titullin në Serie A, Juve se fali Atalantën në terrenin e saj. Matri realizoj golin e fitores në minutën e 18.
Në anën tjetër, Inter ka vazhduar me formën katastrofale duke u përulur para Lazios në terrenin e saj Flocari, Hernanes dhe Onazi realizun për fitoren 3 me 1 të skuadrës laciane. Alvarez realizoj golin e nderit për Interin në minutën e 33.


No comments:

Post a Comment